Hasta Yorumları - Uzm.Dr. Özlem Tuncay Engin

Hasta Yorumları

Saçlarımdaki seyrekleşme, incelme ve azalma için doktor arayışım sırasında tesadüfen Özlem hanımla görüştüm. saçlarım için prp ve vitamin tedavisine başladık. oldukça güleryüzlü ve bilgili bir doktor. bana güven verdi. hijyene çok dikkat etmesi de ayrıca içimi rahatlattı. saçlarımdaki canlanmayı ilk kuaförüm fark etti, bu  da tabiki beni çok mutlu etti. tedavimden oldukça memnun kaldım.

Perihan Y. 35 Y. BANKACI05/06/2018

Genital bölgede siğillerim için hastane hastane dolaşırken, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Özlem hanımla görüştüm. siğillere uyguladığı tedaviden çok memnun kaldım, iyileşme çok rahat oldu çünkü. aşı ve bağışıklık güçlendirici tedaviyle birlikte 9 aydır tekrarlamaması mucize gibi. kendisine minnettarım gerçekten.

Tolga T. 24 y. öğrenci.05/05/2018

Kuzenim aracılığıyla Özlem hanımla tanıştım. Doğuştan tüm vücudumda çil benzeri lekeler var. Yıllarca gittiğim bütün doktorlar tedavisi olmadığını söyledi. Tam umudumun tükendiği bir zamanda Özlem hanıma danıştım. Yüz bölgemden tedaviye başladık ve 3 seansta belirgin düzelme sağlandı. Satış elemanı olduğum için insanların sorularından çok bunalmıştım. şimdi neredeyse kapatıcı kullanmıyorum bile. İyi ki kendisine rastlamışım.

İlayda B.22/03/2018

lekelerim için cildiye bölümüne gittim. cildiye bölümü lazer olmamı önerdi, araştırınca Özlem hanıma gitmeye karar verdim.ilk seansta bile lekelerim belirgin olarak azaldı. 3 seans sonunda tedaviyi sonlandırdık. lekelerime veda ettim bunun için Özlem hanıma ne kadar teşekkür etsem az. Çok mutluyum ve huzurluyum. özgüvenimi yeniden kazandım.

Sıdıka A.12/03/2018

Bir yıl önce dudağıma dolgu yapılmıştı. Bir tarafa fazla yapıldığı için görüntümden hiç hoşnut değildim. Erimesini bekledim ama bir değişiklik olmadı. İnternet vasıtasıyla Özlem hanıma güvendim. Güler yüzlü ve ilgili biri kendisi. Dudağıma yeniden şekil verdi. Asimetri gitti. İşini iyi yapan bir doktor. çok memnun kaldım.

Birgül Ç.22/01/2018

Yüzümde akne izleri, çukurlar, derin izler ve gözaltlarımda yanaklarımda çökükler vardı. Fractora mucizevi uygulaması ve Özlem hanımın mucizeyi katlayan elleri ile cildimde gözle görülür iyileşme sağlandı. Daha gergin, kızarmayan ve sorunsuz bir cildim daha önce hiç olmamıştı. Ayrıca dolgu ile gözaltı ve yanaklarımdaki çukurlar ile izler giderildi. Şuan kendimle daha barışığım. 43 yaşındayım ama en az 10 yaş geriye gittiğimi düşünüyorum. Özlem hanımın profesyonelliği, güler yüzü, samimiyeti takdire şayan. Ayrıca kliniğe adım atar atmaz sizi sevgi ve bilgi ile karşılayan klinik personellerinin de çabaları, sohbetleri sizi evinizde hissettiriyor. Herşey için çok teşekkür ederim sizleri tanıdığıma çok seviniyorum tekrar görüşmek üzere. 

Zeynep L.22/01/2018

Genç yaşıma rağmen hızla oluşan mimik çizgilerim ve ince kırışıklıklarım için araştırma yaptığım zaman Özlem hanımla tanıştık.Botoks için geldiğim klinikte kolajen yapıyı hızlandıran ve cildimin ihtiyacına uygun serumlarla kalitesini artıracak olan fractora uygulamasına beraber karar verdik. Uygulamayla beraber hem kırışıklıklarıma, hem de var olan akne ve scarlarına veda ediyorum. Yönlendirmesi ve yardımları için Özlem hanıma teşekkür ediyorum. 
 

N.Doğan22/01/2018

Uzun süren araştırmalarım sonucu Dr. Özlem hanım ile tanıştım. Saçlarımda ki dökülme sorunu canımı sıkmaya başlıyordu. Kendisi ile görüştükten sonra prp ve mezoterapi uygulamasını yapmaya karar verdik. İlk seanstan itibaren dökülmeler azalmaya başladı ve cansız olan saçlarım hacim kazandı. Seanslarım bitince cildim için gerekli uygulamalarıda yaptıracağım kendisine çok teşekkür ediyorum. 

M.A.20/01/2018

Sac dökülmem için prp tedavisi yapıyoruz.Doktor hanımın sıcaklığı ile ilk seansta karşılaştığım acı giderek hafifledi. Uygulamadan memnun kaldım. Öğrencilerim bendeki değişimi fark etti. Saçlarımı daha parlak ve canlı hissediyorum.Çalışan arkadaşların güler yüzlülüğü, samimiyeti
kızımla beni çok mutlu etti.Emeğiniz, ilginiz için teşekkür ederim.
 

A.Y.18/01/2018

Ayak mantarım yıllardır ne yaparsam yapıyım geçmedi. Son 1 aydır başparmak tırnaklarımda da sararma ve kalınlaşma başlayınca Dr. hanıma başvurdum. Yapılan kan tahlilinde şekerim yüksek çıktı. Daha önce hiç kan tahlili yptırmamıştım. Bu sayede şeker hastalığım bulundu. Şimdi hem şeker hem mantar tedavisi oluyorum. En çok şeker hastalığımın daha çok gecikmeden saptanmasına mutlu oldum. Bunun için Özlem hanıma ne kadar  teşekkür etsem az.

Bülent T.bülent T.

Burun üzerinde 5-6 aydır bir kırmızı lekem oluştu. Gitiiğim doktorlar parça alınması gerekir ama iz kalabilir demişlerdi. Korktuğum için yaptırmadım. Tesadüfen Özlem hanımı buldum internetten. Maraştan Ankara’ya geldim. Bana bir krem tedavisi başladı, güneş koruyucu krem önerdi. Eğer bu tedavi iyi gelmezse o zaman parça alalım dedi. 1.ayın sonunda leke tamamen kayboldu ama takibe devam ediyoruz.Başka şehirde olmama rağmen her zaman rahatlıkla kendisine ulaşabiliyorum. Teşekkür ederim kendisine.

Ayder T.02/01/2018

Doğum sonrası artan saç dökülmem nedeniyle Özlem hanıma başvurdum. Tetkiklerimi istedikten sonra prp tedavisine başladık. Önce yükleme tedavisi sonra devam tedavisine geçeceğiz. Prp tedavisinden çok memnun kaldım dökülmem oldukça azaldı. Yeni çıkan saçları gördükçe çok mutlu oluyorum. Artık çevremde saçı dökülen herkese prp tedavisini öneriyorum.

Nurdan B.30/12/2017

Ergenlikte bile çıkmayan, 30 yaşından sonra çıkan akne problemim nedeniyle Dr. hanıma başvurdum. Telefonla randevu alırken benden istediği testleri de getirdim. Son zamanlarda kilo nedeniyle insülin direnci teşhisi konuldu. Hem sivilcelerim için roacutane tedavisine başlandı, hem de insulin direncim için kilo kontrolü için diyetisyenden yardım alıyorum. Tedavimin 3.ayındayım herşey yolunda. Kilo verdikçe, sivilcelerim geçtikçe aynalarla barıştım. Sivilce tedavisinden sonra kalan izler içinde ayrıca tedavi planlayacağız.

S.G.30/12/2017

Genital siğil problemim için utanç duyduğumdan doktora gelmeyi geciktirmiştim.Özlem hanıma görüşme için geldim.İlgili, güleryüzlü olması beni bilgilendirmesi ve rahatlatması bana çok iyi geldi. Tedavi sonrası siğillerin tekrar çıkmaması beni çok mutlu etti. ancak çıkabilirmiş tabi. İnsanın güvendiği bir doktorunun olması kadar rahatlatıcı birşey yok.

M.S.29/12/2017

Sınav dönemlerinin stresi, uykusuzluk, düzensiz beslenme ve sigara da eklenince saçlarım cansızlaşmaya, dökülmeye başlamıştı. Saçımı her taradığımda dökülen saçlarım moralimi  çok bozuyordu. Tetkiklerimde de bir neden bulunamamıştı. Bir arkadaşımın aracılığıyla Özlem hanıma başvurdum. Bana prp ve mezoterapi tedavisi planladık. 4. Seanstan itibaren saçlarımın canlandığını, yoğunlaştığını ve dökülmenin azaldığını fark etmeye başladım. Ailem de benimle aynı fikirde. Tedaviye devam ediyoruz. Artık aralıklı tedaviye geçtik.  Özlem hanım gibi ilgili ve güleryüzlü ve tabiki bilgili bir doktora güvenmekle doğru karar vermişim diyorum…

Zeynep G. 27 Y, Öğretmen

Yüzümde beliren güneş lekelerim için uzun yıllar birçok doktor ve tedavi yöntemi denedim. Hiçbirinden tam sonuç alamadım. Artık vazgeçmiştim ki bir tanıdığım aracılığıyla Özlem hanımla tanıştım. Tek uygulamayla lekelerimden büyük oranda kurtuldum. Artık fondöten kullanmadan dışarı çıkabiliyorum. Arkadaşlarım bebeklikten cildine kavuşmuşsun dediler.Doktorumuz Özlem hanım ve klinik çalışanlarının Güleryüzlü, ilgili ve başarılı çalışmalarından dolayı buradan mutlu ve memnun ayrılmaktayım. Aynı sorunu yaşayanlara güvenle tavsiye edebileceğim bir klinik.

 

Müjde E. 35 y. Öğretmen

Tatil dönüşümde yüzümdeki güneş lekelerinin tek seansta bile harika görünmesini sağlayan Dr Özlem hanıma çok teşekkürler. Tereddüt etmeden kliniğine gelip sıcak ilgisini hissetmenizi öneriririm.

Mine D.

Gebelikte oluşan derin çatlaklarım için tedavi oluyorum. Fractora uygulaması yapıyor ve sonrasında bir serum sürüyor. Mucizevi bir uygulamaymış. Daha 2. Seansta gözle görülür bir sıkılaşma ve düzelme sağlandı. İyi ki varsınız Dr Özlem Tuncayengin.

 5 ekim 2017

 

 

Neriman K.

Özlem hanımın kliniğine güneş lekelerim için başvurdum. En kısa sürede kesin sonuç almak istiyordum. Etkilendiğim nokta şu oldu: bana tek seans, yüzde yüz gibi iddialı cümleler kurmadı, benim duymak istediklerim bunlar olmasına rağmen. Uzun bir görüşme sonrasında bir tedavi planlaması yaptık. Lazer ve prp uygulamasına başladık. Bugün lazer seansımın 3. Sü için geldim. 2 seans prp yi tamamladık. Bu aşamada kapatıcı kullanmayı bıraktım, mutluyum bu yüzden. Leke tedavisi için sabır ve güvenilir bir doktor yeterli diyebilirim.                           29. 09. 2017

Süreyya K.

Dudaklarıma dolgu yaptırmak istiyordum fakat çok şişer mi doğal olur mu diye endişeliydim. Özlem Hanımla tanıştıktan sonra kendisi beni doğal dudaklarım olacağı konusunda ikna etti. Uygulama sonrasında dudaklarım doğal ve güzel oldu. Çok mutluyum. Özlem Hocama çok teşekkür eder herkese tavsiye ederim.

Melike G.Resim Öğretmeni

Akne izlerimle savaşırken Özlem Hoca hep yanımdaydı. Artık aynalara bakarken daha cesurum. İyi ki onunla karşılaşmışım. Özlem Hocama yakın ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Barış E.Öğrenci

Bu alandaki gelişmeleri takip eden Özlem Hanım, kullandığı cihazlar ve ürünlerle tecrübesini harmanlamış. Sonuç; takdire değer.

Esra K.Memur

Dermatoloji alanında son teknolojinin kullanıldığı sıcak, ilgi dolu bir ortam.

Songül B.Ev Hanımı

Akne izlerim için Dr. Özlem Hanım’ın kliniğinde tedavi oluyorum. Henüz 3. seansta olmama rağmen (6 seans planlamıştık) cildimdeki değişim beni heyecanlandırıyor. “Yıllardır niye beklemişim.” diyorum kendi kendime. Kendisine her zaman ulaşabiliyorum, bu da beni rahat hissettiriyor.

Özge S.Mimar

Yıllardır sedef hastasıyım. Hastalığımın kesin tedavisi olmadığını biliyorum. Ancak Dr. Özlem Hanım’la birlikte tedavimi sürekli benim ihtiyacım olacak şekilde düzenlediği için hem kendimi güvende hissediyorum, hem de son 1 yıldır yeni yaralarım yok. Çok mutluyum.

Ayfer K.Avukat

Yıllardır akne izlerim var. Sürekli tedavi için araştırmalar yapmıştım.  Sonunda bu yıl Özlem Hanım’a karar verdim. İyileşmeyi gördükçe iyiki de vermişim diyorum. Elindeki cihazlar çok çeşitli olduğu için cildimin değişik yerlerine farklı uygulamalar yapıyor. Çünkü izlerin özellikleri farklıymış. Tabii ki beni sonuç ilgilendiriyor. Çevremden aldığım güzel tepkilerde arttı.

Selami S.Mühendis

Akne izlerim için Dr. Özlem hanımın kliniğinde tedavi oluyorum. henüz 3. seansta olmama rağmen (6 seans planlamıştık) cildimdeki değişim beni heyecanlandırıyor. yıllardır niye beklemişim diyorum. Kendisine her zaman ulaşabiliyorum. Bu da beni rahat hissettiriyor.

ÖZge S.39 Y Mimar

Yıllardır sedef hastasıyım. Hastalığımın kesin tedavisi olmadığını biliyorum. Ancak doktor Özlem Hanımla birlikte tedavimi sürekli benim ihtiyacım olduğu şekilde düzenlediği için hem kendimi güvende hissediyorum hem de son bir yıldır yeni yaralarım yok çok mutluyum.

Ayfer K.39 Y Avukat

Yıllardır akne izlerim var. Sürekli tedavi için araştırmalar yapmıştım. Sonunda bu yıl Özlem Hanıma karar verdim iyi ki de vermişim diyorum. İyileşmeyi gördükçe elindeki cihazlar çok çeşitli olduğu için cildimin değişik yerlerine farklı uygulamalar yapıyor. Çünkü izlerin özellikleri farklıymış. Tabi ki beni sonuç ilgilendiriyor. Çevremden aldığım güzel tepkiler de artısı.

Ayfer K.39 Y Avukat

Yorumunuzu Gönderin!