Somon DNA Tedavisi

somon-dnaSomon DNA Tedavisi

İçeriğindeki “Saf Hyaluronik Asit” ve “Somon Balığı”  spermlerinden elde edilen DNA molekülü sayesinde, ciltte hücre yenilemesi sağlar. Aynı zamanda hızlı bir gençleşme ve canlandırma etkisi yaratır.

Cilt yenileme konusundaki yeni arayışlar, yaygın olarak kullanılan protokollerin gelişmelerine ya da tamamen bırakılmalarına neden olmuştur. Son dönemlerde, kombine yaklaşımlardan alınan sonuçlar daha fazla memnuniyet sağlamış ve etkin sonuçlar görülmüştür.Uygulama ile cilt nem kazanır. Alt derinin metabolik faaliyetleri artar. Deride artan vasküler endotelyal büyüme faktörü sayesinde, kan akışı artar. Bu sayede bölgesel oksijenlenme hızlanır.

Önemli miktarda su molekülünün yerinde yönlendirilmesiyle, endojen hyaluronik asit artar. Serbest radikaller yoğun biçimde temizlenir. Fibroblastlar uyarılarak, kolajen üretiminin artmasını sağlar. Kılcal kan damarlarının oluşumları büyük çapta teşvik edilir. Ayrıca UV radyasyonlarının neden olduğu zararlara karşı koruma sağlanır.

Hastalar her uygulamadan sonra ciltlerinin biraz daha canlandığını gözlemler ve her sabah daha genç bir ciltle uyanırlar. Somon DNA’sının ciltteki bu etkisinin sebebi bilimsel araştırmalar sonucu ortaya konmuştur. Araştırma sonucunda “SOMON BALIĞI” sperminin insan cildindeki eksilen proteinleri tamamlayabilen en iyi kaynak olduğu bilgisine ulaşılmıştır.

    Call Now Button