Termal Vücut Sıkılaştırma

Termal Vücut Sıkılaştırma

Termal Vücut Sıkılaştırma bölgesel incelme, yüz germe, yüz şekillendirme, yüz gençleştirme, çene, boyun ve gıdı bölgesindeki elastikiyetini kaybetmiş dokuyu toparlamak ve sıkılaştırmak için geliştirilmiş FDA onaylı bir teknolojidir.

Gençlik yıllarında ‘V’ şeklinde olan yüzümüzde çene ve alt yüz bölgesi sıkı ve dar, elmacık kemikleri belirgindir. Yaşlanma ve kilo alımıyla yüzümüz genişler, sarkar ve ‘U’ şeklini alır, sonucunda, yüzümüzde yorgun bir ifade oluşur,

Radyofrekans İle Cilt Gençleştirmenin Yararları Nelerdir?

5774fc_d4af8c4b04df415dbb42ed5900a63155Radyo dalgalarının deri altı yapılardaki su moleküllerini hayata geçirerek sürtünme etkisi ve bölgesel ısınma oluşturarak kollajen üreticilerini tetiklemesi olarak tanımlayacağımız bu yöntemde, ısı verilen bölgede, kontrollü bir hasar oluşturularak dokunun kendini onarması ve yenilenmesi sağlanmaktadır. Uygulama emniyetli, sonuçlar, rahatça gözlenecek denli başarılıdır.

İşlem alanına göre 20 dk. ile 1 saat arası değişen uygulamada hedef, cilde sağlamlık, esneklik, gerginlik veren kollajenlerin artırılmasıdır.

8- 10 seanslık kür olarak önerilen radyofrekansın etkileri işlemden hemen sonra görülmeye başlamakla birlikte, asıl sonuçlar 2 ay sonra belirginleşir.

Radyofrekans uygulaması, hastalarda herhangi bir kesi veya ameliyat izi oluşturmaksızın uygulanan, cerrahi olmayan, ağrısız bir uygulama yöntemidir. Bu sebeple cerrahi girişimin henüz erken olduğu, yıpranmış, yorgun ciltler için tercih edilir.

Etki alanları çok geniş…

Radyofrekans, tüm yüz bölgesindeki ince kırışıklık ve çizgilerde, yanak bölgesinde daha belirgin olan yüz sarkmalarında, gıdı bölgesindeki sarkmanın iyileştirilmesinde, boyundaki yatay bantların giderilmesinde, karın ve kollardaki sarkma ve gevşekliklerin toparlanmasında, bölgesel incelme ve selülit tedavisinde etkili bir yöntemdir.

Güvenli ellerde güvenli sonuç

Bu konuda eğitimli kişiler tarafından uygulanan bu yöntem, yan etkisi olmayışı ve sadece uyarı yöntemiyle tamamen doğal iyileştirme mekanizmasını harekete geçirmesi açısından son zamanların gözde anti aging uygulamalarındandır..

 

    Call Now Button